Strona główna > Uroda i Zdrowie > Zabiegi Kosmetyczne > manicure hybrydowy kraków, gdzie warto ?

manicure hybrydowy kraków, gdzie warto ?

manicure hybrydowy kraków, gdzie warto ?

Dzień dobry, czy któraś z Pań może podpowiedzieć mi, gdzie wykonać najlepiej przedłużenie paznokci w Krakowie? Może znacie jakiś dobry salon w tym mieście?

tasdefleja

Posty: 1

 
Wiem, że wiele osób teraz wykonuje paznokcie żelowe w Krakowie. Nie polecam Ci chodzić do osób, które nie prowadzą firmy. Najlepiej iść do salonu, gdzie pracują doświadczone stylistki.

Abaddon616

Posty: 30

 
Wybieraj salon, w którym przedłużenie paznokci w Krakowie tylko osoby wykwalifikowane. Niektóre stylistki nie potrafią wykonywać manicure i później są problemy z płytką paznokcia.

wom_ww

Posty: 7

 
Kiedyś też nie wiedziałam, gdzie najlepiej wykonywać przedłużenie paznokci w Krakowie. Poszłam do paru i wybrałam dla siebie najlepszy.

@_24lampy

Posty: 7

 
Wybieraj salon, w jakim przedłużenie paznokci w Krakowie tylko osoby wykwalifikowane. Poniektóre stylistki nie potrafią wykonywać manicure i potem są kłopoty z płytką paznokcia.

derums3

Posty: 4

 
Jak chcesz wykonać manicure hybrydowy w Krakowie to tutaj masz link do salonu https://salonmagja.pl. Słyszałam o nich dobre opinie. Możesz zobaczyć ich pracę na stronie.

FFelxus

Posty: 4

 
Dzień dobry, w dzisiejszych czasach bardzo dużo osób wykonuje paznokcie w Krakowie. Najlepiej znaleźć stylistkę, która dobrze zna się na rzeczy.

adameczek2323

Posty: 2

 
Jak chcesz mieć wykonany dobrze manicure hybrydowy w Krakowie, to wybierz salon, który może pochwalić się renomą. Nie polecam chodzić do doświadczonych kobiet.

dudzik78

Posty: 13

 
Bardzo dużo jest salonów, gdzie wykonasz manicure hybrydowy w Krakowie. Dobrze jest sprawdzić najpierw portfolio na stronie internetowej. Wtedy będziesz wiedzieć, czy dane prace Ci się podobają.

Motospec

Posty: 25