czyszczenie dywanów Tuchola, znacie firmę?

czyszczenie dywanów Tuchola, znacie firmę?

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Babeczka

Posty: 3

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niezwykle dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez niezwykle długo i wówczas wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

jpyzio

Posty: 13

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, lecz nie mogę a niezmiernie znaleźć żadnych opinii o pralniach, jakie znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Illilakip

Posty: 7

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

David

Posty: 12

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

mercedess

Posty: 12

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

Dzidzia

Posty: 4

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

gargulek

Posty: 9

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała sięgnąć z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, niemniej jednak jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

Miki789

Posty: 10

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

Gargamel5

Posty: 7

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

olboyyy

Posty: 14