Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wędkarstwo > wynajem Jeziorak, polecicie ?

wynajem Jeziorak, polecicie ?

wynajem Jeziorak, polecicie ?

Kto proponuje czarter nad Jeziorakiem? Interesuje mnie jakiś nie za znaczny jacht albo łódź motorowa, ale nie wiem dokładnie jeszcze. Byłoby dobrze żeby oferta była dobrze przygotowana.

Iwona3

Posty: 2

 
My braliśmy motorówkę i to bez uprawnień i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie znam się na żeglowaniu, dlatego to nie było dla mnie, ale pływać motorówką wcale nie było tak trudno. Na początek Wam mogę to polecić żeby sprawdzić.

Gargamel5

Posty: 8

 
Wybierając ofertę trzeba sprawdzać, jakie firma daje nam warunki. To jest niezwykle znaczące abyśmy później nie mieli kłopotów przy zwrocie motorówki czy jachtu. Na szczęście wszystko można sprawdzić w internecie.

alus

Posty: 3

 
Polecam czarter w Iławie od firmy https://plywadelko.pl. Ta firma od wielu lat zajmuje się czarterem, dlatego są na wszystko przygotowani. Oferują najlepsze jachty i motorówki, dlatego dopasujecie dla siebie to wszystko, co jest Wam potrzebne. Na stronie internetowej są zdjęcia, opisy i co ważne dla nas są również ceny.

marcinmg

Posty: 6

 
Szukamy firmy, która ma jachty czy motorówki w bardzo dobrym stanie. To bardzo ważne, aby firma była przygotowana z różnymi modelami. Potrzebujemy większych jachtów dla rodziny, ale jeśli płyniemy w dwie osoby to już wielkość taka nie musi być. Przeglądając oferty dowiemy się wszystkiego, czego nie wiemy.

Matusiński

Posty: 5

 
Jachty to super pomysł i polecam każdemu. Jeśli nudzą Wam się wakacje na lądzie albo macie dość tłumów to właśnie po jeziorze można będzie pływać. Mnie to odpowiada, ale czy Wam będzie? Tego się dowiecie dopiero, kiedy wsiądziecie na pokład jachtu i pływacie trochę.

Dagmara87

Posty: 3

 
Myślę, że każdy winien spróbować pływania, a Jeziorak akurat się do tego bardzo dobrze nadaje. Jeżeli ktoś myśli o morzu, niemniej jednak nie ma doświadczenia to niech da sobie spokój. Doświadczenie trzeba będzie zbierać na jeziorze. Jeżeli nam się spodoba to można myśleć dalej. Na wszystko trzeba mieć czas i konieczna jest wiedza.

Dzidzidek

Posty: 7

 
Jachtów i motorówek jest bardzo dużo. Jeśli chcemy mieć motorówkę, która ma dużą moc to potrzebne są nam uprawnienia. Warto o tym pamiętać przed rezerwacją.

dobryrd

Posty: 8