Strona główna > Uroda i Zdrowie > Rehabilitacja po udarze

Rehabilitacja po udarze

Rehabilitacja po udarze

Gdzie się zgłosić na zaawansowaną rehabilitację po operacji w Otwocku po udarze, wypadku?

Yhajuse

Posty: 1

 
Tylko mocno wyspecjalizowane ośrodki rehabilitacyjne przyjmują pacjentów w ciężkim stanie, więc to pośrednio świadczy o jakości świadczonych usług.

doboszzz

Posty: 7

 
Pobyty rehabilitacyjne to ciekawa alternatywa dla zwykłego sanatorium. Po prostu masz do dyspozycji bardziej rozbudowany pakiet medyczny.

hihi45hihi

Posty: 13

 
Podobno bez wewnętrznej determinacji u pacjenta do wyzdrowienia ciężko przeprowadzić skuteczną rehabilitację, więc powinniśmy czerpać ze zrównoważonych technik przywracania sprawności, bardziej holistycznych.

tigra32

Posty: 14

 
Niestety jeszcze niewiele centrów medycznych w kraju zajmuje się rehabilitacją po wypadkach i ciężkich urazach lub operacjach. Trzeba szukać prywatnie.

Fanatyk

Posty: 6

 
Na dłuższy pobyt rehabilitacyjny z zakwaterowaniem i wyżywieniem można się umawiać w https://originpolska.com/. To ciekawa placówka dla seniorów, bo blisko mają las, park, łazienki przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Krzyś23

Posty: 3

 
Im bardziej interdyscyplinarny zespół medyczny, tym większa szansa na doprowadzenie pacjenta do formy.

deberty56

Posty: 7

 
Zawsze i tak przyda się ocena realnych kwalifikacji i osiągnięć kadry medycznej. Nie każdy zna się na nowoczesnej rehabilitacji i trzeba naprawdę większych inwestycji, żeby osiągnąć w tej dziedzinie sukcesy.

mustafus

Posty: 3

 
Teraz już podobno osoby 50+ zgłaszają się wykończeni na pełną rehabilitację organizmu. A warto też pamiętać, że mężczyźni w większości nie dożywają emerytury. Tym bardziej warto o siebie zadbać.

Ciapek

Posty: 7

 
Nie zawsze można u pacjenta po urazie prowadzić bardzo intensywną terapię. Takie zgłoszenie wymaga dokładnej diagnostyki.

Marioleczka

Posty: 9