Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Telewizory > Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Dobrej jakości przegrywanie vhs, gdzie ?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy natomiast na nieszczęście nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, że obraz na kasecie vhs jest perfekcyjny, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Uleczek4

Posty: 26

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

SABUR

Posty: 24

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

Kruk

Posty: 25

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Franuś

Posty: 20

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Grubas

Posty: 23

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

wolfdale

Posty: 26

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

eluniq

Posty: 20

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bo potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Reklama

Posty: 27