jakość powietrza a bieganie, gdzie znajdę ?

jakość powietrza a bieganie, gdzie znajdę ?

Jaka jest wartość doskonałego tętna w bieganiu, bowiem nie za bardzo się na tym znam? Które Wy tętno macie jak biegacie?

Gucio

Posty: 1

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o wiele, wiele trudniej.

E-GOista

Posty: 21

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

EeZnak

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Black_Riot

Posty: 6

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

annanna

Posty: 12

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niesłychanie ważne. Smog zabija sporo osób, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

Kitas

Posty: 5

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Basia98

Posty: 7

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

wisła1905

Posty: 17

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego pożądane byłoby ważne jest, aby zadbać o nie.

CZesiek45

Posty: 14

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

Facio

Posty: 3