Strona główna > Biznes i Ekonomia > Kredyty bankowe > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Co przemawia za tym, żeby walczyć z bankiem w sprawie kredytu frankowego na dzień dzisiejszy?

FFelxus

Posty: 4

 
Ludzie chcieli zmniejszyć koszty zakupu nieruchomości i wcale im się nie dziwię. Banki nie powinny oszukiwać na umowach, więc wszystko byłoby w porządku, a tak nie jest, więc każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania, jeżeli w grę wchodzą tak duże pieniądze.

edmundzio

Posty: 15

 
Czasami jak masz niską kwotę roszczenia to niektóre kancelarie nie chcić w ogóle współpracować. Spróbuj skontaktować się z https://www.kancelarianik.pl/ - bo są spore szanse, że nie dojdzie do rozprawy, a wszystkie kwestie uda się ustalić na drodze mediacji.

Damiano

Posty: 6

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

mniszko

Posty: 3

 
Niektóre banki wyznaczają już fundusze ratunkowe związane z roszczeniami za kredyty frankowe, chociażby PKO, więc już wiedzą. W rezerwach uwzględniają. Większość spraw kończy się po konkretnym kontakcie prawnika z bankiem.

Facio

Posty: 4

 
Do rozprawy i tak najczęściej nie dochodzi, bo wyroki pokazują przewagę frankowiczów. To już jest właściwie standard prawny, więc nie dziwi mnie wcale rozkwit kancelarii zajmujących się tylko tym zagadnieniem.

Kitas

Posty: 17

 
Też mam z nimi dobre doświadczenia. Generalnie specjaliści od odszkodowań, od kredytów frankowych, nikogo nie wysyłają w zastępstwie, tylko samodzielnie działają. To jest uczciwe podejście do klienta.

Aweer56

Posty: 7

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

Jacuś

Posty: 12

 
Jak PKO stworzyło fundusz na pokrycie kredytobiorców, więc już wiedzą od dawna, że wtopili temat. Teraz znowu się zaczyna ze wzrostem stóp procentowych. Już widać, że ludzie nie wiedzieli, co podpisują.

mnichuś34

Posty: 7

 
Właśnie moim zdaniem opłaca się poczytać raporty Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w odniesieniu do klauzul niedozwolonych. Lista bardzo długa. Tak właśnie banki nabierają klientów. Nawet czasami czytasz, a nie wiesz, czy to dobrze stworzona umowa. Lepiej zawsze mieć kontakt z prawnikiem.

jolka

Posty: 5