Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Komputery stacjonarne > jaki laptop wybrać, jakieś porady ?

jaki laptop wybrać, jakieś porady ?

jaki laptop wybrać, jakieś porady ?

Zastanawiam się, jaki laptop kupić. Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem, gdzie szukać informacji na ten temat. Czy możecie polecić mi konkretne strony internetowe, na których znajdę więcej informacji o polecanych laptopach?

100%UP

Posty: 1

 
Najlepiej jest zbadać obecny ranking laptopów. Informacje te pomogą Ci porównać różne laptopy pod względem karty graficznej, wydajności, czy innych parametrów.

hamm45

Posty: 9

 
Ja niestety nie powiem Ci, jaki laptop kupić, ale mogę podpowiedzieć, że w sieci jest wiele stron i blogów, na których ludzie piszą, jakie laptopy kupić i do jakiej kwoty. Przedstawiają tam różne parametry, więc można sobie porównywać różne modele.

UK_1234

Posty: 22

 
Najlepiej jest sprawdzić obecny ranking laptopów. Informacje te pomogą Ci porównać różne laptopy pod względem karty graficznej, wydajności, czy innych parametrów.

Jermeri

Posty: 9

 
Cześć, teraz jest ciężko powiedzieć, jaki laptop do gier sprawdzi się najlepiej. Jednak z tego, co wiem, dużo jest stron internetowych poświęconej tej tematyce, warto tam sprawdzić najważniejsze informacje na temat różnych modeli.

namedal6

Posty: 6

 
Polecane laptopy odszukasz na tej stronie https://www.wybieramlaptopa.pl. Kiedy kupowałem swojego laptopa posiłkowałem się informacjami z ich strony. Można tam odszukać wiele cennych wskazówek.

Kitas

Posty: 3

 
Niestety nie podpowiem Ci, jaki laptop wybrać, ale mogę założyć, że w internecie jest wiele stron i blogów, gdzie ludzie piszą jaki laptop kupić i za jaką cenę. Przedstawione parametry są różne, co pozwala na porównanie różnych modeli.

mniszek56

Posty: 4

 
Słuchaj, w tej chwili trudno powiedzieć, jaki laptop nabyć do gier, czy pracy. Jednak z tego co wiem, jest dużo stron poświęconych tej tematyce, dlatego warto zbadać najważniejsze informacje o różnych modelach.

Marti

Posty: 6