Strona główna > Biznes i Ekonomia > Kamerzysta > sesja noworodkowe w Szczecinie, znacie kogoś?

sesja noworodkowe w Szczecinie, znacie kogoś?

sesja noworodkowe w Szczecinie, znacie kogoś?

Czy ktoś z was wykonywał sesje noworodkowe w Szczecinie? Możecie mi polecić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się tego typu sesjami? Zależy mi na kimś profesjonalnym i doświadczonym.

EeZnak

Posty: 3

 
Widziałam nie raz zdjęcia z sesji noworodkowej w Szczecinie i byłam zachwycona jedną Panią fotograf. Jednak w tym momencie nie mam do niej kontaktu, jak znajdę to dam Ci znać.

basu

Posty: 35

 
Sesja rodzinna w Szczecinie wykonuje bardzo dużo fotografów. Musisz sobie poczytać opinie na ich temat i wybrać najlepszego. Ja zawsze wchodzę na strony internetowe i sprawdzam portfolio.

Michaś

Posty: 12

 
Na sesję kobiecą możesz się ubrać jak pragniesz i też w zależności, gdzie będzie ona wykonywana. Sesję kobiecą w Szczecinie wykonałbym nad morzem na plaży, niemniej jednak to jest Twój wybór.

JasioJasio

Posty: 4

 
Sesja niemowlęca w Szczecinie powinna być wykonywana w domu lub w studiu fotograficznym. My swojemu dziecku wykonywaliśmy właśnie w studiu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów.

dobasz

Posty: 10

 
Widziałam nie raz zdjęcia z sesji noworodkowej w Szczecinie i byłam zachwycona jedną Panią fotograf. Jednakże w tym momencie nie mam do niej kontaktu, jak znajdę to dam Ci znać.

dspk666

Posty: 8

 
Zakłady noworodkowe przeznaczone są dla osób, jakie dopiero wchodzą w branżę fotograficzną i nigdy nie wykonywali fotografii noworodkom. Podczas takich warsztatów, można się sporo nauczyć. Uczęszczałam na takie warsztaty w Szczecinie i jestem niezmiernie zadowolona.

Gucio

Posty: 5

 
Powiem Ci, że sesję niemowlęcą w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani fotograf https://www.agnieszkaszlachta.pl/product-page/warsztaty-noworodkowe-grupowe-polska. Jestesmy bardzo zadowoleni z jej usługi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, wie jak się nimi zajmować i jak je ułożyć do zdjęcia.

Marti

Posty: 6

 
Sesja ciążowe w Szczecinie pięknie wychodzą nad morzem na plaży. Może przemyślisz i właśnie tam zrobisz kilka zdjęć?

Lupusx

Posty: 7

 
Zakłady noworodkowe prowadzone są przez profesjonalnych fotografów. Możesz wyszukać w internecie, czy akurat w tym mieście organizowane są takie szkolenia.

tomeix

Posty: 29