Strona główna > Biznes i Ekonomia > Działki na sprzedaż > mieszkania na sprzedaż w Krakowie, gdzie ?

mieszkania na sprzedaż w Krakowie, gdzie ?

mieszkania na sprzedaż w Krakowie, gdzie ?

Wiecie może gdzie mogę zobaczyć apartamenty na sprzedaż w Krakowie, albowiem nie za niezwykle wiem, w jaki sposób i gdzie szukać jakiejś niezwykle wiarygodnej firmy?

Anno Domini

Posty: 2

 
Marzy mi się apartament w Krakowie, w którym mógłbym zamieszkać. Uwielbiam to miasto i ten klimat. Niestety na razie nie stać mnie na taką inwestycję, bo te lepsze lokalizacje są naprawdę bardzo drogie. Bez miliona złotych nie ma, co nawet nic szukać.

Fiszerrr

Posty: 3

 
Warto inwestować pieniądze, bo jak są tylko na koncie to niestety ich wartość z roku na rok jest coraz mniejsza. Nieruchomości to dobra inwestycja, która na pewno się zwróci.

namok 

Posty: 9

 
Nieruchomości niby mają tanieć, natomiast to nie jest możliwe. Trzeba zainwestować i troszkę poczekać, a to na pewno się zwróci. Jeśli wybieracie mieszkania w Krakowie albo Zakopanem to im bliżej największych atrakcji tym więcej osób będzie chciało tam wynajmować pokoje. Ludzie chcą mieć dzisiaj wszędzie blisko.

Sarenka

Posty: 3

 
Widziałem ofertę z apartamentami na sprzedaż w Zakopanem na stronie internetowej https://sequendo.pl/inwestycje.html. Jeśli ktoś chce inwestować pieniądze to powinien tam zajrzeć, bo może coś ciekawego się znajdzie.

Radziu

Posty: 15

 
Oferty są dostępne, lecz nie wszystkie są dla nas korzystne. Trzeba porównać sobie kilka propozycji. Najlepiej jechać na miejsce żeby zobaczyć jak to wygląda na żywo.

Klarka34

Posty: 3

 
Należałoby inwestować pieniądze, albowiem jak są tylko na koncie to na nieszczęście ich wartość z roku na rok jest coraz mniejsza. Nieruchomości to dobra inwestycja, która na pewno się zwróci.

tubbytimmy1

Posty: 4