Strona główna > Aktywny wypoczynek > Biura Podróży > Apartamenty w durres - ciesz się pięknem nadmorskiej miejscowości

Apartamenty w durres - ciesz się pięknem nadmorskiej miejscowości

Apartamenty w durres - ciesz się pięknem nadmorskiej miejscowości

Czy ktoś miał doświadczenia z wynajmem tanich apartamentów w Albanii?

Dyduszek22

Posty: 1

 
Ogólnie, Albania jest bezpiecznym miejscem, lecz zawsze dobrze jest zachować ostrożność, nie pozostawiać wartościowych rzeczy w widocznym miejscu i zamknąć drzwi na klucz. Niewątpliwie, pożądane byłoby również wybierać sprawdzonych i godnych zaufania wynajmujących.

allink

Posty: 10

 
Zazwyczaj wynajmujemy bezpośrednio od właściciela, ale zawsze sprawdzam oferty na różnych stronach internetowych. Czasami agencje oferują korzystne ceny.

Walentyy45

Posty: 1

 
Ostatnio odkryłem https://apartamentydurres.com.pl i ich oferty apartamentów w Albanii. Nie mogę się doczekać, aby dokładnie je przejrzeć i znaleźć coś dla siebie.

Gucio

Posty: 9

 
Jasne, ja korzystam głównie z Airbnb i Booking.com, lecz jest dużo innych opcji. Pożądane byłoby porównać oferty na przeróżnych platformach.

ChosenOne

Posty: 3

 
Witaj! Byłem w Durres w zeszłym roku i znalazłem naprawdę fajny apartament. Przede wszystkim, polecam sprawdzić oferty na różnych portalach wynajmu apartamentów.

dzipkis

Posty: 9

 
Ceny wynajmu apartamentów w Albanii mogą się różnić w zależności od pory roku. Sezon letni jest na ogół droższy, natomiast poza sezonem można znaleźć bardziej przystępne ceny.

czartoryski

Posty: 2

 
Generalnie, Albania jest bezpiecznym miejscem, ale zawsze dobrze jest zachować ostrożność, nie pozostawiać wartościowych rzeczy w widocznym miejscu i zamknąć drzwi na klucz. Oczywiście, warto również wybierać sprawdzonych i godnych zaufania wynajmujących.

Gubomilaa

Posty: 2

 
Próbowałem kilka razy wynająć apartament last minute, ale niestety opcje były ograniczone, a ceny wyższe. Ale zawsze warto spróbować!

Babeczka

Posty: 5

 
Co warto wiedzieć o bezpieczeństwie podczas wynajmu apartamentu w Albanii?

jpyzio

Posty: 3